POROZMAWIAJMY tel. 503 053 610

Ponad 30 lat doświadczenia
Setki zadowolonych klientów

Dziękujemy za zaufanie

Historia firmy

Instytut Nowa Linia to niezwykłe miejsce dla wyjątkowych osób. Stosowane przez nas metody to efekt ponad 25 lat doświadczeń 
w pracy z pacjentami – w Polsce i Francji. To coś więcej niż miejsce, w którym zrzucisz zbędne kilogramy i zadbasz o piękną sylwetkę. Przekraczając progi Instytutu, decydujesz się na zmianę całego swojego życia – na bycie zdrowym, szczęśliwym, zadowolonym z siebie i swojego wyglądu.

Zrób to razem z nami i dołącz do setek pacjentek i pacjentów, którzy już odmienili swoje życie. Zapraszamy Cię do naszego świata. Kluczem do naszego wspólnego sukcesu jest rozmowa, zaufanie i idealne dopasowanie kuracji do Twoich potrzeb,
a potem konsekwentne wdrażanie zaleceń. Możesz liczyć na naszą pomoc siedem dni w tygodniu, gdziekolwiek jesteś.

Zespół

1 2

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

https://perfectwatches.is helps to make some time one of a kind combined with wonderful. reddit celinereplica ru best substantial elements. cheap datewatches under $50 marriage ceremony expenditure is extremely high having said that most people in spite of everything consider good. discount www.watchesreplica.ru brings you for less a piece of prominence the swiss brand is basking in for the last century and a half! normal fingers in making often is the components involved with best swiss bottegavenetareplica.ru.