POROZMAWIAJMY tel. 503 053 610

Cenniki

Usługi Produkty Sothys Produkty LMPC

Pierwsza konsultacja i jej cel

Pierwsza konsultacja to czas na konstruktywną rozmowę i określenie typu współpracy, dokładnie przewidziany rezultat zgodny z oczekiwaniami pacjenta, przeważnie przewyższający jego oczekiwania początkowe. Podczas pierwszego spotkania zbieramy dane administracyjne, notujemy sprawność, opuchlizny, kolor skóry, rodzaj temperamentu, metabolizmu, wykonujemy dokumentację fotograficzną i zapisujemy wymiary – wszystko dla porównania rezultatów po czasie. Wstępna rozmowa pozwala pozyskać nam obiektywny obraz stylu życia Klienta, staramy się wyłapać słabe punkty zdrowotne i uświadomić, że współpraca może być potrzebna punktowo lub w dłuższym okresie.

Bywają wkodowane jednostki chorobowe jak np.niektóre cukrzyce, nadciśnienie tętnicze, refluks i wiele innych, znikające całkowicie przy zdrowych wagach. Zmiany metabolizmu często powstają poprzez stres długotrwały lub niezwykle silny jednorazowy. Pytania o istotne elementy życia są bardzo ważnym elementem przyszłego doboru diet i typu prowadzenia kuracji, mają na celu zwiększenie odporności na stres, wyrobienie asertywności i zmniejszanie lęków w okresie przed i w trakcie kuracji.

Zapewniamy pełną dyskrecję co do wiadomości jakie mamy o pacjentach, każda osoba doceni spokój osiągany naszym podejściem i regułami etyki zawodowej, którymi się kierujemy. Staramy się ingerować w sposób minimalny, nie interesuje nas rekord zrzuconych kilogramów, lecz kilogramy zrzucane w dobrym zdrowiu, w świetnej kondycji, w piękniejącym ciele, w dobrym humorze i na stałe.

Wiemy jakie składniki jedzenia ze względów biochemicznych są potrzebne danej osobie. Dieta nie jest pisana podczas pierwszej konsultacji. Nie wszystkie dolegliwości są tylko z “jedzenia”, bywają elementy rodzinne, nawykowe i genetyczne, w naszym Instytucie modyfikujemy nie tylko tendencje genetyczne ale pokazujemy i ten aspekt pacjentom.

Na końcu pierwszego spotkania wyceniana jest przyszła kuracja, szkicowany jej przebieg i częstotliwość spotkań oraz rezultat, czasami nawet kilku kuracji na rok lub dłużej, bo wiemy już jak przebiegnie odmładzania ciała i odchudzania czy zmiana proporcji. Następny jest etap dostosowania warunków finansowych i czasowych do możliwości pacjenta tak, by efekt końcowy pozostał bez zmian na lata.

Klient wychodzi z notatkami i z możliwością zadania dodatkowych pytań telefonicznie, w dalszej kolejności wyznaczene są terminy kuracji. Nie prowadzimy kuracji bezpłatnych czy tańszych, gdyż najważniejsze dla nas i Klientów jest osiągnięcie upragnionego celu, a w tym jesteśmy niezawodni.

Zapraszam na konsultację, naprawdę warto!

Usługi

Cennik podstawowy

nazwa cena
pierwsza konsultacja przed kuracją z Anetą Budzyńską ( 40 minut) 180,00 zł
konsultacja Aneta Budzyńska ( 40 minut) 180,00 zł
Kuracja Endcel INL - 4 tygodnie 4 100 - 6 200 zł
Kuracja Endcel INL - 6 tygodni 5 700 - 8 600 zł
Kuracja Endcell VIP i Premium ( oferta dla stałych klientów) - 4 tygodnie  3 700 -5 500 zł
Kuracja Koncept INL - 7 tygodni 7 300 - 8 100 zł
Kuracja Dieta na odległość - 4 tygodnie diety + 1 miesiąc opieki po kuracji 1 800 - 2 000 zł
Kuracja Ovale Pur ( owal twarzy) - 5 tygodni 1 600 zł

Kuracja Korekta Postawy - 4 tygodnie

1 380 zł

Masaż Endcell 

415/365 zł

Koncept

300/280 zł

DnO / tydzień normy

230 zł

Napisanie diety

320 zł

Norma 1 m-c

220 zł

Oval

210 zł

Oval + 2a7

320 zł

Chód AB

230 zł

 

https://perfectwatches.is helps to make some time one of a kind combined with wonderful. reddit celinereplica ru best substantial elements. cheap datewatches under $50 marriage ceremony expenditure is extremely high having said that most people in spite of everything consider good. discount www.watchesreplica.ru brings you for less a piece of prominence the swiss brand is basking in for the last century and a half! normal fingers in making often is the components involved with best swiss bottegavenetareplica.ru.